Přehled akcí: 1. pololetí 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(So)
 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

 
3.9.
(Po)
 

 

 
4.9.
(Út)
 

 

 
5.9.
(St)
 

 

 
6.9.
(Čt)
 

 

 
7.9.
(Pá)
 

 

 
8.9.
(So)
 

 

 
9.9.
(Ne)
 

 

 
10.9.
(Po)
 

 

 
11.9.
(Út)
 

 

 
12.9.
(St)
 

 

 
13.9.
(Čt)
 

 

 
14.9.
(Pá)
 

 

 
15.9.
(So)
 

 

 
16.9.
(Ne)
 

 

 
17.9.
(Po)
 

 

 
18.9.
(Út)
 

 

 
19.9.
(St)
 

 

 
20.9.
(Čt)
 

 

 
21.9.
(Pá)
 

 

 
22.9.
(So)
 

 

 
23.9.
(Ne)
 

 

 
24.9.
(Po)
 

12:30-13:15

Prezentace projektu FYBICH
prezentace projektu FYBICH žákům prvních ročníků; učebna č.12

1.B, 5.A

 

 

 
25.9.
(Út)
 

 

 
26.9.
(St)
 

 

Přespolní běh - okresní finále

 

 

 

 
27.9.
(Čt)
 

 

Přespolní běh - krajské finále (Pardubice)

 

 

 

 
28.9.
(Pá)
 

 

 
29.9.
(So)
 

 

 
30.9.
(Ne)
 

 

 
1.10.
(Po)
 

11:00-12:30

Cestovatelská přednáška - Severní Korea
Divišovo divadlo; odchod od školy 10:50; délka 90 minut

1.B, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 
2.10.
(Út)
 

 

 
3.10.
(St)
 

 

 
4.10.
(Čt)
 

 

 
5.10.
(Pá)
 

 

 
6.10.
(So)
 

 

 
7.10.
(Ne)
 

 

 
8.10.
(Po)
 

 

 
9.10.
(Út)
 

 

 
10.10.
(St)
 

 

 
11.10.
(Čt)
 

 

 
12.10.
(Pá)
 

 

 
13.10.
(So)
 

 

 
14.10.
(Ne)
 

 

 
15.10.
(Po)
 

 

 
16.10.
(Út)
 

10:50-12:25

Žijeme tancem
4. a 5. vyuč. hodina - Divišovo divadlo.

1.A, 2.A

 

 

 
17.10.
(St)
 

 

 
18.10.
(Čt)
 

 

Republikové finále v přespolním běhu (Hradec Králové)

 

 

 

 
19.10.
(Pá)
 

 

 
20.10.
(So)
 

 

 
21.10.
(Ne)
 

 

 
22.10.
(Po)
 

 

 
23.10.
(Út)
 

 

Stolní tenis - okresní kolo

 

 

 

 
24.10.
(St)
 

 

 
25.10.
(Čt)
 

9:55-11:35

TGM osvoboditel
dokument

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 2.B, 4.B

 

 

 
26.10.
(Pá)
 

8:00-11:35

Přednáška - "Kritické myšlení"

7.A, 3.B

 

 

 

"RETRODEN"
svérázné ohlédnutí do minulosti našeho státu, retro oblečení vítáno!

 

 

 

 
27.10.
(So)
 

 

 
28.10.
(Ne)
 

 

 
29.10.
(Po)
 

 

 
30.10.
(Út)
 

 

 
31.10.
(St)
 

8:55- 9:40

Divadelní představení ZUŠ

1.B

 

 

 
1.11.
(Čt)
 

 

 
2.11.
(Pá)
 

 

 
3.11.
(So)
 

 

 
4.11.
(Ne)
 

 

 
5.11.
(Po)
 

 

 
6.11.
(Út)
 

 

 
7.11.
(St)
 

13:20-14:55

Příběhy bezpráví - Měsíc filmu ve školách

7.A, 3.B

 

 

 
8.11.
(Čt)
 

8:00-10:40

Přednáška - "Kritické myšlení"

8.A, 4.B

 

 

 
9.11.
(Pá)
 

 

Slavnostní stužkování žáků maturitních ročníků
- na radnici

8.A, 4.B

 

 

 
10.11.
(So)
 

 

 
11.11.
(Ne)
 

 

 
12.11.
(Po)
 

13:20-14:55

Česká lingvistická olympiáda
- účastní se vybraní žáci, 7. a 8. vyuč. hodina, učebna 24

 

 

 

 
13.11.
(Út)
 

 

 
14.11.
(St)
 

13:20-14:55

Věda na přání - Perpetuum mobile
přednáška pro žáky 2.B a 6.A; učebna 16

6.A, 2.B

 

 

 
15.11.
(Čt)
 

 

Okresní finále v basketbalu (chlapci) - Česká Třebová

 

 

 

 
16.11.
(Pá)
 

 

 
17.11.
(So)
 

 

 
18.11.
(Ne)
 

 

 
19.11.
(Po)
 

15:00

Čtvrtletní klasifikační porada
od 15:00

 

 

 

 
20.11.
(Út)
 

 

 
21.11.
(St)
 

16:00-18:00

Informační odpoledne (třídní schůzky)
středa 21. listopadu od 16:00 do 18:00 v budově školy

 

 

 

 

Okrskové kolo ve florbalu (chlapci) - Libchavy

 

 

 

 
22.11.
(Čt)
 

 

Školení pedagogů
- absence bude upřesněna suplováním

 

 

 

 

Okrskové kolo florbal, kat. D IV

 

 

 

 
23.11.
(Pá)
 

 

 
24.11.
(So)
 

 

 
25.11.
(Ne)
 

 

 
26.11.
(Po)
 

 

 
27.11.
(Út)
 

8:55-11:35

Internetová matematická olympiáda

 

 

 

12:30-14:55

Olympiáda v Čj

 

 

 

 

Návštěva ÚP v Ústí nad Orlicí

4.B

 

 

 

Futsal (dívky) - Choceň

 

 

 

 
28.11.
(St)
 

 

Okrskové kolo - florbal, ml. chlapci
- tělocvična gymnázia

 

 

 

 
29.11.
(Čt)
 

 

Poznávací exkurze - Vídeň
- účastní se přihlášení žáci

 

 

 

 

Florbal - okrskové kolo (chlapci, dívky) - Letohrad

 

 

 

 
30.11.
(Pá)
 

8:00-10:40

Angličtinář roku - Best in English

 

 

 

9:55-12:25

Filmové představení - "Zlatý podraz"
- délka 106 min., Divišovo divadlo

1.B, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 
1.12.
(So)
 

 

 
2.12.
(Ne)
 

 

 
3.12.
(Po)
 

8:00-13:15

Návštěva ÚP v Ústí nad Orlicí

8.A

 

 

 
4.12.
(Út)
 

8:00-13:15

Anglické divadlo - Shakespeare, Winter´s Tale
- účastní se přihlášení žáci

 

 

 

 
5.12.
(St)
 

 

 
6.12.
(Čt)
 

8:00-13:15

Návštěva ÚP v Ústí nad Orlicí - volba povolání

4.A

 

 

 
7.12.
(Pá)
 

 

 
8.12.
(So)
 

 

 
9.12.
(Ne)
 

 

 
10.12.
(Po)
 

 

 
11.12.
(Út)
 

10:50-12:25

Vánoční koncert ZUŠ
Divišovo divadlo

1.A, 2.A, 3.A, 4.A

 

 

 

Okresní finále ve florbalu starších dívek (Letohrad)

 

 

 

 

Školní kolo Matematické olympiády - kat. A

 

 

 

 
12.12.
(St)
 

 

 
13.12.
(Čt)
 

 

 
14.12.
(Pá)
 

 

 
15.12.
(So)
 

 

 
16.12.
(Ne)
 

 

 
17.12.
(Po)
 

 

 
18.12.
(Út)
 

 

 
19.12.
(St)
 

 

 
20.12.
(Čt)
 

 

Vánoční volejbalový turnaj + projektový den
- účast žáků na jednotlivých disciplínách dle rozpisu

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 
21.12.
(Pá)
 

10:00

Vánoční besídka
- Divišovo divadlo, od 10:00

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 
22.12.
(So)
 

 

 
23.12.
(Ne)
 

 

 
24.12.
(Po)
 

 

 
25.12.
(Út)
 

 

 
26.12.
(St)
 

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

 
29.12.
(So)
 

 

 
30.12.
(Ne)
 

 

 
31.12.
(Po)
 

 

 
1.1.
(Út)
 

 

 
2.1.
(St)
 

 

 
3.1.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Beseda s našimi absolventkami o studiích v Dánsku.
- učebna č.5

1.B, 2.B

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

8:55-10:40

Etika mezi světy - Skrytá nebezpečí internetu
- učebna č.5, dohled - tř. učitel

2.A

 

 

10:50-12:25

Etika mezi světy - Přátelství a láska
- učebna č.5, dohled - tř. učitel

3.A

 

 

 
5.1.
(So)
 

 

 
6.1.
(Ne)
 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Lyžařské závody (Říčky v O. h.)

 

 

 

 
9.1.
(St)
 

 

 
10.1.
(Čt)
 

 

 
11.1.
(Pá)
 

 

 
12.1.
(So)
 

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

 
14.1.
(Po)
 

 

 
15.1.
(Út)
 

 

 
16.1.
(St)
 

 

Okresní kolo dějepisné olympiády

 

 

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

 
18.1.
(Pá)
 

15:00-18:00

Den otevřených dveří

 

 

 

 
19.1.
(So)
 

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

 
21.1.
(Po)
 

 

 
22.1.
(Út)
 

 

 
23.1.
(St)
 

8:00- 9:40

Zeměpisná olympiáda - školní kolo
učebna 13

 

 

 

 
24.1.
(Čt)
 

 

 
25.1.
(Pá)
 

 

 
26.1.
(So)
 

 

 
27.1.
(Ne)
 

 

 
28.1.
(Po)
 

 

 
29.1.
(Út)
 

 

 
30.1.
(St)
 

8:55-12:25

Nejtemnější hodina - filmové představení
W. Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké chvíle semknout národ a změnit průběh světových dějin...

1.B, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 
31.1.
(Čt)
 

 

21.1.2019 (15:08)

Zpracováno v systému Bakaláři