Přehled akcí: 2. pololetí 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
2.2.
(So)
 

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

 
4.2.
(Po)
 

 

 
5.2.
(Út)
 

 

 
6.2.
(St)
 

 

 
7.2.
(Čt)
 

 

 
8.2.
(Pá)
 

 

 
9.2.
(So)
 

 

 
10.2.
(Ne)
 

 

 
11.2.
(Po)
 

 

 
12.2.
(Út)
 

 

 
13.2.
(St)
 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
14.2.
(Čt)
 

 

Anglická olympiáda - okresní kolo
Ústí nad Orlicí

 

 

 

 
15.2.
(Pá)
 

 

 
16.2.
(So)
 

 

 
17.2.
(Ne)
 

 

 
18.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
19.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
20.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
21.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
22.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
23.2.
(So)
 

 

 
24.2.
(Ne)
 

 

 
25.2.
(Po)
 

 

 
26.2.
(Út)
 

8:00- 9:40

Řím - legionáři, gladiátoři a Caesarové - interaktivní pořad

1.A, 2.A, 3.A, 4.A

 

 

 
27.2.
(St)
 

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

 
2.3.
(So)
 

 

 
3.3.
(Ne)
 

 

 
4.3.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
6.3.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
9.3.
(So)
 

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

 
11.3.
(Po)
 

 

 
12.3.
(Út)
 

 

 
13.3.
(St)
 

8:00-13:15

Okresní finále v basketbalu (chlapci)
- pořádáme ve velké tělocvičně

 

 

 

8:55-11:35

Etika mezi světy

3.A

 

 

11:40-13:15

Etika mezi světy

4.A

 

 

 
14.3.
(Čt)
 

8:00-13:15

Okresní finále v basketbalu (dívky)
- pořádáme ve velké tělocvičně

 

 

 

 
15.3.
(Pá)
 

 

 
16.3.
(So)
 

 

 
17.3.
(Ne)
 

 

 
18.3.
(Po)
 

9:55-12:25

Beseda s děkanem UPce chem. techn.
- pro žáky scbc (7.A, 3.B), učebna č. 23

 

 

 

 
19.3.
(Út)
 

 

MO Z9 - krajské kolo

 

 

 

 
20.3.
(St)
 

 

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo

 

 

 

 
21.3.
(Čt)
 

 

 
22.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Matematický klokan

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 2.B

 

 

 
23.3.
(So)
 

 

 
24.3.
(Ne)
 

 

 
25.3.
(Po)
 

 

 
26.3.
(Út)
 

 

 
27.3.
(St)
 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
28.3.
(Čt)
 

 

 
29.3.
(Pá)
 

 

Krajské kolo Biologické olympiády - kat. A
Svitavy

 

 

 

 
30.3.
(So)
 

 

Eurorebus - krajské kolo (Praha)
- reprezentanti třídy 7.A

 

 

 

 
31.3.
(Ne)
 

 

 
1.4.
(Po)
 

 

Juniorský maraton (Pardubice)

 

 

 

 
2.4.
(Út)
 

9:55-11:35

Představení divadla Drak "Bílý tesák"
- Divišovo divadlo

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 2.B, 3.B, 4.B

 

 

 

Krajské kolo Matematické olympiády - kat. C
Pardubice

 

 

 

 
3.4.
(St)
 

 

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
Ústí nad Orlicí

 

 

 

 
4.4.
(Čt)
 

 

 
5.4.
(Pá)
 

9:55-13:15

Majálesová volba
v tělocvičně školy

 

 

 

 
6.4.
(So)
 

 

 
7.4.
(Ne)
 

 

 
8.4.
(Po)
 

 

 
9.4.
(Út)
 

 

Okresní kolo MO
Ústí nad Orlicí

 

 

 

 

"svatý týden" 4.B + 8.A
- den studijního volna maturantů před písemnými pracemi

 

 

 

 
10.4.
(St)
 

 

Maturita 2019
- písemná práce - Český jazyk a literatura - od 12:30 do 14:40, učebny 16, 17, 18

 

 

 

 
11.4.
(Čt)
 

9:55-11:35

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (Projekce 2)

1.A, 2.A, 3.A

 

 

 

Maturita 2019
- písemná práce - Anglický jazyk - od 8:00 do 9:20, učebny 16, 17, 18

 

 

 

 
12.4.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (FollowMe)

1.B, 4.A, 5.A

 

 

9:55-11:35

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (Reds, do toho!)

6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 

1. termín přijímací zkoušky - čtyřleté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 
13.4.
(So)
 

 

 
14.4.
(Ne)
 

 

 
15.4.
(Po)
 

 

2. termín přijímací zkoušky - čtyřleté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 

Čtvrtletní klasifikační porada - nematuritní třídy
- od 15:00

 

 

 

 
16.4.
(Út)
 

 

1. termín přijímací zkoušky - osmileté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 

Ředitelské volno
organizační důvody - konání přijímacích zkoušek (JPZ) do osmiletého studia (první termín)

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A

 

 

 
17.4.
(St)
 

 

Informační odpoledne (třídní schůzky)
- od 16:00 do 18:00 v budově školy

 

 

 

 

2. termín přijímací zkoušky - osmileté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

 
20.4.
(So)
 

 

 
21.4.
(Ne)
 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

 
23.4.
(Út)
 

 

 
24.4.
(St)
 

 

FO - kat. E, krajské kolo Pardubice
– žáci školy, kteří postoupili

 

And

 

 
25.4.
(Čt)
 

 

Zeměpisná olympiáda - ústřední kolo (Praha)
- žáci školy, kteří postoupili

 

 

 

 

Klasifikační porada - maturitní třídy
- od 15:00

 

 

 

 
26.4.
(Pá)
 

 

Zeměpisná olympiáda - ústřední kolo (Praha)
- žáci školy, kteří postoupili

 

 

 

 
27.4.
(So)
 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

 
29.4.
(Po)
 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

"Poslední zvonění"
- rozlouční maturantů

 

 

 

 
1.5.
(St)
 

 

Majáles 2019

 

 

 

 
2.5.
(Čt)
 

 

Maturita 2019 - didaktické testy
- Matematika - od 8:00 - Anglický jazyk - od 13:00

 

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno
organizační důvody - konání DT SČ MZ z Českého jazyka a literatury

6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 

Maturita 2019 - didaktické testy
- Český jazyk a literatura - od 8:00

 

 

 

 
4.5.
(So)
 

 

 
5.5.
(Ne)
 

 

 
6.5.
(Po)
 

7:30-12:25

Fotbalový projekt Měsíc náborů
Fotbalový stadion Žamberk

3.B

Dos

 

 

Maturita 2019
- didaktický test Matematika+ (koná se na spádové škole, od 10:00)

 

 

 

 
7.5.
(Út)
 

 

 
8.5.
(St)
 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

 
10.5.
(Pá)
 

 

 
11.5.
(So)
 

 

 
12.5.
(Ne)
 

 

 
13.5.
(Po)
 

 

Krajské kolo soutěže Europa secura

 

 

 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
14.5.
(Út)
 

9:55-11:35

Vládní vojsko- autorské čtení + beseda

7.A, 3.B

 

12

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
15.5.
(St)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
16.5.
(Čt)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
18.5.
(So)
 

 

 
19.5.
(Ne)
 

 

 
20.5.
(Po)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 

Řediteské volno
organizační důvody - profilová část MZ

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 
21.5.
(Út)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
22.5.
(St)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
24.5.
(Pá)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
25.5.
(So)
 

 

 
26.5.
(Ne)
 

 

 
27.5.
(Po)
 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

Ředitelské volno
organizační důvody - profilová část MZ

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 
28.5.
(Út)
 

10:50-12:25

ZUŠ - Žijeme tancem

1.A, 2.A, 3.A

 

 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 
29.5.
(St)
 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

 
31.5.
(Pá)
 

 

 
1.6.
(So)
 

 

 
2.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz
Vltava

7.A, 3.B

 

 

 
3.6.
(Po)
 

 

Školní výlet

3.A

 

 

 

Vodácký kurz
Vltava

7.A, 3.B

 

 

 
4.6.
(Út)
 

 

Vodácký kurz
Vltava

7.A, 3.B

 

 

 
5.6.
(St)
 

 

Opava - Lidice 21 slavnostní vyhlášení výsledků

 

 

 

 

Vodácký kurz
Vltava

7.A, 3.B

 

 

 
6.6.
(Čt)
 

8:00-13:15

Okrskový turnaj ve vybíjené (dívky 2007, 2006) v hale Gymnázia

 

 

 

 

Vodácký kurz
Vltava

7.A, 3.B

 

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
11.6.
(Út)
 

 

Školní výlet

1.A

 

 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
12.6.
(St)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Vědeckotechnický jarmark Pardubice

 

 

 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
14.6.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

Exkurse VV - HV – Praha

1.B, 5.A

 

 

 
18.6.
(Út)
 

10:50-12:25

Týdny mediálního vzdělávání

7.A, 3.B

 

 

 

Školní výlet

3.A

 

 

 

Školní výlet I.

5.A

 

 

 
19.6.
(St)
 

 

Školní výlet I.

5.A

 

 

 
20.6.
(Čt)
 

9:55-11:35

Vystoupení folklorního souboru z Panamy

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 
21.6.
(Pá)
 

 

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Exkurze VŠCHT Pardubice

 

 

 

 

Školní výlet II.

5.A

 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

Exkurze – VIDA BRNO

 

 

 

 

Školní výlet

 

 

 

 

Školní výlet

4.A

 

 

 

Školní výlet

7.A

 

 

 

Školní výlet

6.A, 2.B

 

 

 

Školní výlet

1.B

 

 

 
26.6.
(St)
 

 

Školní výlet

4.A

 

 

 

Školní výlet

7.A

 

 

 

Školní výlet

6.A, 2.B

 

 

 

Školní výlet

1.B

 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Sportovní dopoledne TOSK Žamberk u Babety

2.B, 3.B

 

 

 

Exkurze Království sov Králíky

7.A

 

 

 

Školní výlet

1.B

 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

 
1.7.
(Po)
 

 

 
2.7.
(Út)
 

 

 
3.7.
(St)
 

 

 
4.7.
(Čt)
 

 

 
5.7.
(Pá)
 

 

 
6.7.
(So)
 

 

 
7.7.
(Ne)
 

 

 
8.7.
(Po)
 

 

 
9.7.
(Út)
 

 

 
10.7.
(St)
 

 

 
11.7.
(Čt)
 

 

 
12.7.
(Pá)
 

 

 
13.7.
(So)
 

 

 
14.7.
(Ne)
 

 

 
15.7.
(Po)
 

 

 
16.7.
(Út)
 

 

 
17.7.
(St)
 

 

 
18.7.
(Čt)
 

 

 
19.7.
(Pá)
 

 

 
20.7.
(So)
 

 

 
21.7.
(Ne)
 

 

 
22.7.
(Po)
 

 

 
23.7.
(Út)
 

 

 
24.7.
(St)
 

 

 
25.7.
(Čt)
 

 

 
26.7.
(Pá)
 

 

 
27.7.
(So)
 

 

 
28.7.
(Ne)
 

 

 
29.7.
(Po)
 

 

 
30.7.
(Út)
 

 

 
31.7.
(St)
 

 

 
1.8.
(Čt)
 

 

 
2.8.
(Pá)
 

 

 
3.8.
(So)
 

 

 
4.8.
(Ne)
 

 

 
5.8.
(Po)
 

 

 
6.8.
(Út)
 

 

 
7.8.
(St)
 

 

 
8.8.
(Čt)
 

 

 
9.8.
(Pá)
 

 

 
10.8.
(So)
 

 

 
11.8.
(Ne)
 

 

 
12.8.
(Po)
 

 

 
13.8.
(Út)
 

 

 
14.8.
(St)
 

 

 
15.8.
(Čt)
 

 

 
16.8.
(Pá)
 

 

 
17.8.
(So)
 

 

 
18.8.
(Ne)
 

 

 
19.8.
(Po)
 

 

 
20.8.
(Út)
 

 

 
21.8.
(St)
 

 

 
22.8.
(Čt)
 

 

 
23.8.
(Pá)
 

 

 
24.8.
(So)
 

 

 
25.8.
(Ne)
 

 

 
26.8.
(Po)
 

 

 
27.8.
(Út)
 

 

 
28.8.
(St)
 

 

 
29.8.
(Čt)
 

 

 
30.8.
(Pá)
 

 

 
31.8.
(So)
 

 

20.6.2019 (13:46)

Zpracováno v systému Bakaláři