Přehled akcí: 2. pololetí 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
2.2.
(So)
 

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

 
4.2.
(Po)
 

 

 
5.2.
(Út)
 

 

 
6.2.
(St)
 

 

 
7.2.
(Čt)
 

 

 
8.2.
(Pá)
 

 

 
9.2.
(So)
 

 

 
10.2.
(Ne)
 

 

 
11.2.
(Po)
 

 

 
12.2.
(Út)
 

 

 
13.2.
(St)
 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
14.2.
(Čt)
 

 

Anglická olympiáda - okresní kolo
Ústí nad Orlicí

 

 

 

 
15.2.
(Pá)
 

 

 
16.2.
(So)
 

 

 
17.2.
(Ne)
 

 

 
18.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
19.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
20.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
21.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
22.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A

2.A

 

 

 
23.2.
(So)
 

 

 
24.2.
(Ne)
 

 

 
25.2.
(Po)
 

 

 
26.2.
(Út)
 

8:00- 9:40

Řím - legionáři, gladiátoři a Caesarové - interaktivní pořad

1.A, 2.A, 3.A, 4.A

 

 

 
27.2.
(St)
 

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

 
2.3.
(So)
 

 

 
3.3.
(Ne)
 

 

 
4.3.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
6.3.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - 1.B, 5.A

1.B, 5.A

 

 

 
9.3.
(So)
 

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

 
11.3.
(Po)
 

 

 
12.3.
(Út)
 

 

 
13.3.
(St)
 

8:00-13:15

Okresní finále v basketbalu (chlapci)
- pořádáme ve velké tělocvičně

 

 

 

8:55-11:35

Etika mezi světy

3.A

 

 

11:40-13:15

Etika mezi světy

4.A

 

 

 
14.3.
(Čt)
 

8:00-13:15

Okresní finále v basketbalu (dívky)
- pořádáme ve velké tělocvičně

 

 

 

 
15.3.
(Pá)
 

 

 
16.3.
(So)
 

 

 
17.3.
(Ne)
 

 

 
18.3.
(Po)
 

9:55-12:25

Beseda s děkanem UPce chem. techn.
- pro žáky scbc (7.A, 3.B), učebna č. 23

 

 

 

 
19.3.
(Út)
 

 

MO Z9 - krajské kolo

 

 

 

 
20.3.
(St)
 

 

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo

 

 

 

 
21.3.
(Čt)
 

 

 
22.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Matematický klokan

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, 6.A, 2.B

 

 

 
23.3.
(So)
 

 

 
24.3.
(Ne)
 

 

 
25.3.
(Po)
 

 

 
26.3.
(Út)
 

 

 
27.3.
(St)
 

 

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium
4-leté studium (učebna č.4 - od 15:30 Čj; od 16:30 M) 8-leté studium (učebna č.5 - od 15:30 Čj; od 16:30 M)

 

 

 

 
28.3.
(Čt)
 

 

 
29.3.
(Pá)
 

 

 
30.3.
(So)
 

 

 
31.3.
(Ne)
 

 

 
1.4.
(Po)
 

 

 
2.4.
(Út)
 

 

 
3.4.
(St)
 

 

 
4.4.
(Čt)
 

 

 
5.4.
(Pá)
 

9:55-13:15

Majálesová volba
v tělocvičně školy

 

 

 

 
6.4.
(So)
 

 

 
7.4.
(Ne)
 

 

 
8.4.
(Po)
 

 

 
9.4.
(Út)
 

 

"svatý týden" 4.B + 8.A
- den studijního volna maturantů před písemnými pracemi

 

 

 

 
10.4.
(St)
 

 

Maturita 2019
- písemná práce - Český jazyk a literatura - od 12:30

 

 

 

 
11.4.
(Čt)
 

9:55-11:35

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (Projekce 2)

1.A, 2.A, 3.A

 

 

 

Maturita 2019
- písemná práce - Anglický jazyk - od 8:00

 

 

 

 
12.4.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (FollowMe)

1.B, 4.A, 5.A

 

 

9:55-11:35

Festival dokumentárních filmů Jeden svět
Divišovo divadlo (Reds, do toho!)

6.A, 7.A, 2.B, 3.B

 

 

 

1. termín přijímací zkoušky - čtyřleté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 
13.4.
(So)
 

 

 
14.4.
(Ne)
 

 

 
15.4.
(Po)
 

 

2. termín přijímací zkoušky - čtyřleté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 

Čtvrtletní klasifikační porada - nematuritní třídy
- od 15:00

 

 

 

 
16.4.
(Út)
 

 

1. termín přijímací zkoušky - osmileté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 
17.4.
(St)
 

 

Informační odpoledne (třídní schůzky)
- od 16:00 do 18:00 v budově školy

 

 

 

 

2. termín přijímací zkoušky - osmileté studium
1. kolo PŘ

 

 

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

 
20.4.
(So)
 

 

 
21.4.
(Ne)
 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

 
23.4.
(Út)
 

 

 
24.4.
(St)
 

 

 
25.4.
(Čt)
 

 

Klasifikační porada - maturitní třídy
- od 15:00

 

 

 

 
26.4.
(Pá)
 

 

 
27.4.
(So)
 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

 
29.4.
(Po)
 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

"Poslední zvonění"
- rozlouční maturantů

 

 

 

 
1.5.
(St)
 

 

Majáles 2019

 

 

 

 
2.5.
(Čt)
 

 

Maturita 2019 - didaktické testy
- Matematika - od 8:00 - Anglický jazyk - od 13:00

 

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

 

Maturita 2019 - didaktické testy
- Český jazyk a literatura - od 8:00

 

 

 

 
4.5.
(So)
 

 

 
5.5.
(Ne)
 

 

 
6.5.
(Po)
 

 

Maturita 2019
- didaktický test Matematika+ (koná se na spádové škole, od 10:00)

 

 

 

 
7.5.
(Út)
 

 

 
8.5.
(St)
 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

 
10.5.
(Pá)
 

 

 
11.5.
(So)
 

 

 
12.5.
(Ne)
 

 

 
13.5.
(Po)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
14.5.
(Út)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
15.5.
(St)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
16.5.
(Čt)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

 

"svatý týden" - 4.B

 

 

 

 
18.5.
(So)
 

 

 
19.5.
(Ne)
 

 

 
20.5.
(Po)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
21.5.
(Út)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
22.5.
(St)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
24.5.
(Pá)
 

 

Maturita 2019 - 4.B
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 

"svatý týden" - 8.A

 

 

 

 
25.5.
(So)
 

 

 
26.5.
(Ne)
 

 

 
27.5.
(Po)
 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 
28.5.
(Út)
 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 
29.5.
(St)
 

 

Maturita 2019 - 8.A
- ústní zkoušky společné části MZ a profilové zkoušky

 

 

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

 
31.5.
(Pá)
 

 

 
1.6.
(So)
 

 

 
2.6.
(Ne)
 

 

 
3.6.
(Po)
 

 

 
4.6.
(Út)
 

 

 
5.6.
(St)
 

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
11.6.
(Út)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
12.6.
(St)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
14.6.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz

6.A, 2.B

 

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

 
18.6.
(Út)
 

 

 
19.6.
(St)
 

 

 
20.6.
(Čt)
 

 

 
21.6.
(Pá)
 

 

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

 
26.6.
(St)
 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

 
1.7.
(Po)
 

 

 
2.7.
(Út)
 

 

 
3.7.
(St)
 

 

 
4.7.
(Čt)
 

 

 
5.7.
(Pá)
 

 

 
6.7.
(So)
 

 

 
7.7.
(Ne)
 

 

 
8.7.
(Po)
 

 

 
9.7.
(Út)
 

 

 
10.7.
(St)
 

 

 
11.7.
(Čt)
 

 

 
12.7.
(Pá)
 

 

 
13.7.
(So)
 

 

 
14.7.
(Ne)
 

 

 
15.7.
(Po)
 

 

 
16.7.
(Út)
 

 

 
17.7.
(St)
 

 

 
18.7.
(Čt)
 

 

 
19.7.
(Pá)
 

 

 
20.7.
(So)
 

 

 
21.7.
(Ne)
 

 

 
22.7.
(Po)
 

 

 
23.7.
(Út)
 

 

 
24.7.
(St)
 

 

 
25.7.
(Čt)
 

 

 
26.7.
(Pá)
 

 

 
27.7.
(So)
 

 

 
28.7.
(Ne)
 

 

 
29.7.
(Po)
 

 

 
30.7.
(Út)
 

 

 
31.7.
(St)
 

 

 
1.8.
(Čt)
 

 

 
2.8.
(Pá)
 

 

 
3.8.
(So)
 

 

 
4.8.
(Ne)
 

 

 
5.8.
(Po)
 

 

 
6.8.
(Út)
 

 

 
7.8.
(St)
 

 

 
8.8.
(Čt)
 

 

 
9.8.
(Pá)
 

 

 
10.8.
(So)
 

 

 
11.8.
(Ne)
 

 

 
12.8.
(Po)
 

 

 
13.8.
(Út)
 

 

 
14.8.
(St)
 

 

 
15.8.
(Čt)
 

 

 
16.8.
(Pá)
 

 

 
17.8.
(So)
 

 

 
18.8.
(Ne)
 

 

 
19.8.
(Po)
 

 

 
20.8.
(Út)
 

 

 
21.8.
(St)
 

 

 
22.8.
(Čt)
 

 

 
23.8.
(Pá)
 

 

 
24.8.
(So)
 

 

 
25.8.
(Ne)
 

 

 
26.8.
(Po)
 

 

 
27.8.
(Út)
 

 

 
28.8.
(St)
 

 

 
29.8.
(Čt)
 

 

 
30.8.
(Pá)
 

 

 
31.8.
(So)
 

 

18.3.2019 (10:11)

Zpracováno v systému Bakaláři