Florbalové turnaje

Přelom listopadu a prosince bývá již tradičně na základních a středních školách ve znamení turnajů ve florbalu. A jelikož je florbal na naší škole velice oblíbenou sportovní hrou, zapojili jsme se také. Pojďme si nyní turnaje přehledně shrnout.

Dívky III. (prima, sekunda) – holky zajížděly do Červené Vody a vybojovaly páté místo. Pro velkou část děvčat to byla první zkušenost s takovým turnajem.


Chlapci III. (prima, sekunda) – kluci nejprve odehráli okrskové kolo, které jsme uspořádali v naší tělocvičně, dokázali v něm zvítězit a postoupit do kola okresního. To se konalo v Červené Vodě a kluci si odvezli šesté místo.

Dívky IV. (tercie, kvarta) – nejúspěšnější tým naší školy. Po vítězství v kole okrskovém (Jablonné n. O.) holky získaly druhé místo v okresním kole v Brandýse n. O.

Chlapci IV. (tercie, kvarta) – v nabité konkurenci okrskového kola v Červené Vodě kluci získali třetí místo.

Dívky V. (střední školy) – na domácí palubovce holky statečnými a bojovnými výkony vybojovaly druhé místo.

Chlapci V. (střední školy) – po suverénním vítězství v rámci okrskového kola v Letohradě kluci obsadili páté místo v okresním finále v České Třebové.

Všem desítkám zúčastněných florbalistek a florbalistů patří poděkování za sportovní reprezentaci školy, někdy se týmu dařilo více, jindy méně, ale to se ve sportu, stejně jako v životě, občas stává. Poděkování taktéž patří organizátorům (rozhodčí, zapisovatelky, obsluha světelné tabule) turnajů, které jsme uspořádali v naší tělocvičně. Florbalu zdar!