Letošní ročník Školní florbalové ligy zná své vítěze

V polovině dubna vyvrcholil semifinálovými a finálovými zápasy letošní ročník Školní florbalové ligy (ŠFL). Připomeňme, že v průběhu celého školního roku se nejprve hrály zápasy v základních skupinách (zvlášť nižší a vyšší stupeň), poté se již hrálo vyřazovacím způsobem.

Na nižším stupni zvítězil tým 4. A, jenž ve finále porazil tým 3. A, třetí místo obsadila 2. A. Nejlepší střelcem se stal Ondřej Hájek (4. A), který vstřelil 22 gólů. Na vyšším stupni nenechala nikoho na pochybách 7. A, která prošla suverénně základní částí, semifinálovým zápasem a ve finále porazila tým Druháků. Třetí místo brala 3. B, která v zápase o bronz porazila tým Učitelů. Ondřej Náhlík (Druháci) opanoval tabulku střelců, když se trefil sedmnáctkrát.

Poděkování za celý ročník ŠFL patří zejména těm, kteří se do zápasů aktivně zapojili jako hráči. Dále pak Honzovi Holečkovi, který většinu zápasů odřídil jako hlavní rozhodčí, žákům z 5. A (Ondřej Strnad, Natálie Tomanová, Karolína Halbrštátová, Rozálie Hegerová), kteří chystali rozpisy zápasů, zpracovávali výsledky do tabulek, zajišťovali instagramové příspěvky a při zápasech obsluhovali světelnou tabuli. Díky moc!

Školní florbalová liga se na vás těší opět na podzim, věřím, že ji zachováte přízeň.

Fotografie z finálových zápasů objektivem Kateřiny Melicharové je zde: https://drive.google.com/drive/folders/1xCtATeWKuqA85W6nOLMXl0mOOnT7vJ7d